Nasz obiekt

Zapraszamy Państwa serdecznie nad polskie morze.

Sanatorium Wistom położone jest bezpośrednio przy nadmorskim parku w części uzdrowiskowej miasta Kołobrzeg. Odległość zaledwie 50 m od promenady nadmorskiej oraz 100 m od morza stanowi doskonałą zachętę do spacerów i uprawiania sportów ruchowych.

W razie niepogody zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych wnętrz – pozostawiamy do Państwa dyspozycji: nowoczesny basen z jacuzzi, łaźnią suchą i mokrą, centrum rehabilitacji, gdzie oferujemy ponad 40 rodzajów zabiegów, sale zabaw dla dzieci, zewnętrzny plac zabaw dla dzieci, patio z leżakami na zewnątrz.

Zapraszamy Państwa na wczasy rodzinne, pobyty lecznicze i sanatoryjne oraz na turnusy rehabilitacyjne!

Nasze pokoje

Pokój z balkonem usytuowany na wschód lub zachód. Łazienka z prysznicem.
Na wyposażeniu pokoju znajduje się: telewizor, czajnik. 2 oddzielne łóżka.

Część pokoi dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych – łazienka z poręczami, brak progów (możliwość wjazdu na balkon lub taras), szersze wejścia.

 

Pokój z balkonem usytuowany na wschód lub zachód. Łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu pokoju znajduje się: telewizor, czajnik. 3 oddzielne łóżka.

Kompleks składający się z 2 pokoi 2-osobowych, przedpokoju oraz wspólnej łazienki. Każdy pokój posiada: telewizor, czajnik, 2 oddzielne łóżka, balkon. Usytuowany na wschód lub zachód.

Pokój z balkonem usytuowany na wschód lub zachód. Łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu pokoju znajduje się: telewizor, lodówka, czajnik, suszarka do włosów. Pokoje oddane do użytku w 2010 r.

 

Pokój z balkonem usytuowany na wschód lub zachód. Łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu pokoju znajduje się: telewizor, lodówka, czajnik, suszarka do włosów. Pokoje oddane do użytku w 2010 r.

Cześć pokoi dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych – łazienka z poręczami, brak progów (możliwość wjazdu na balkon), szersze wejścia. 2 oddzielne łóżka. 

Pokój z balkonem usytuowany na wschód lub zachód. Łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu pokoju znajduje się: telewizor, lodówka, czajnik. Pokoje oddane do użytku w 2010 r. 2 łóżka oraz sofa.

Kompleks składający się z sypialni z 2 łóżkami, pokoju dziennego z sofą i łazienki z prysznicem. Apartament posiada wyjście na balkon i wyposażony jest w: telewizor, lodówkę, czajnik. Pokoje oddane do użytku w 2010 r.

 

Zapraszamy do kontaktu
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dot. naszej oferty:
Zapraszamy do skorzystania z formularza zapytania, w odpowiedzi prześlemy ofertę pobytu: